O Nas

O Nas

To my, miłośnicy ciszy, przyrody i przygód

W naszych głowach od zawsze krążyła myśl, że dobrze by było zostawić coś po sobie na pamiątkę. Jedni sadzą drzewa, inni piszą książki. My też chcieliśmy zostawić coś po sobie. Myśl, która od dłuższego czasu w nas kiełkowała zaowocowała wioską Melody. To miejsce wyjątkowe, zrodzone z miłości i pasji do rzeczy nietuzinkowych. Takie, w którym każdy poczuje się jak u siebie, a jednak pozbędzie się wszystkich trosk i odpocznie od codzienności. Melody Village z widokiem na las, Beskid Kaszubski i pradolinę rzeki to projekt, który nas totalnie pochłonął. To miejsce, które tworzymy z myślą o Was. Poznajcie nas!

S&B

Szymon i Bartek

To oni tchnęli życie w Melody!

Bartek to człowiek orkiestra – kontroler ruchu lotniczego i rolnik. W życiu pomaga obrać właściwy kurs swoim 3 synom. Od dawna marzył o miejscu na łonie natury, gdzie będzie mógł podziwiać spadające gwiazdy- dlatego zbudował Melody Village.

Szymon to doktor nauk technicznych oraz Tata małej Asi i nowonarodzonego Olka. Z powodzeniem pozyskuje, rozlicza i zarządza funduszami unijnymi 

L&J

Lucy i Jacek

Strażnicy wioski. To dzięki nim jest na czym ogrzać kociołek i zanurzyć się w świeżej, pachnącej pościeli. Witają Gości wioski ciepłym uśmiechem i służą pomocą w kryzysowych sytuacjach.

Karolina

Karolina

Dba o wioskę w cyberprzestrzeni, zgłębiając tajniki Google Ads. Do niedawna przedszkolanka, z głową (nie od parady) do marketingu oraz świeżak seed capital, która połączyła miłość do pięknych kolekcji na wybiegach… oraz do Melody oczywiście.

Agata

Agata

 Pani Architekt, która zadbała o wioskę w ogóle i szczególe. Na co dzień realizuje swoje pasje, które jednocześnie są jej pracą, w biurze architektonicznym. Zawodowo łączy design i estetykę dopinając  je z  terminami realizacji.

Nasza oferta

Nasza oferta

Namiot (2 os.)

Dowiedz się więcej o namiocie 2 os.

Namiot (5 os.)

Dowiedz się więcej o namiocie 5 os.

Zobacz okolice

ul. Krajobrazowa
84-217 Milwino

531-254-909
visit@melodyvillage.com